Ru Ua

Тамістол - просте рішення незручних проблем

Інфекції, що передаються статевим шляхом, можуть протікати безсимптомно, тому відсутність зовнішніх ознак захворювання - це ще не привід довіряти своє здоров'я випадковим статевим партнерам.

У разі безладних незахищених статевих зв'язків завжди необхідно застосовувати спеціальні заходи для профілактики інфекцій, що передаються статевим шляхом. Як це зробити та як вибрати відповідний засіб?

Тамістол - лікарський препарат у вигляді супозиторіїв для вагінального застосування, діючою речовиною якого є мірамістин. Тамістол, на відміну від багатьох інших лікарських препаратів, має виражену комплексну протимікробну, протигрибкову та противірусну дію. Особливу увагу заслуговує згубний вплив препарату на такі бактеріальні збудники, як гонококи, бліді трепонеми, трихомонади і хламідії, а також віруліцидна активність мірамістину щодо герпесвірусних інфекцій. Завдяки такому широкому спектру дії, застосування препарату ефективне при більшості інфекцій статевої сфери незалежно від виду мікроорганізмів-збудників.

Вкрай важливою властивістю Тамістолу є висока вибірковість дії відносно мікроорганізмів, при цьому препарат не впливає на оболонки клітин людського організму.

Таким чином, Тамістол – високоефективний та безпечний засіб для профілактики інфекцій, що передаються статевим шляхом *.

Спосіб застосування в профілактичних цілях: вагінально, 1 супозиторій за 10-15 хв до статевого акту.

*перед початком лікування рекомендується порадитися з лікарем

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО ПРЕПАРАТ

 

Інструкція для медичного застосування препарату ТАМІСТОЛ®, супозиторії по 0,015 г для ректального та вагінального застосування. Наказ МОЗ України №1309 від 13.07.2018. Реєстраційне посвідчення в Україні UA/13948/01/01
Перед застосуванням лікарського засобу проконсультуйтеся з лікарем та обов’язково ознайомтеся з інструкцією. Зберігати в недоступному для дітей місці. Реклама лікарського засобу.
Виробник: ПрАТ «Лекхім-Харків», Україна, 61115, м. Харків, вул. Северина Потоцького, 36
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.
Переверните устройство для удобного просмотра.