Ru Ua

Тамістол - просте рішення незручних проблем

Початок статевого життя з новим статевим партнером не завжди такий безневинний, як може здатися на перший погляд. Лактобактерій - представників нормальної вагінальної мікрофлори може виявитися недостатньо для захисту від масованого заселення піхви мікроорганізмами, що «перейшли» від партнера, та змін біоценозу піхви. Також іноді виявляється «сюрприз» у вигляді захворювання, що передається статевим шляхом (ЗПСШ) від хлопця, про яке він сам не підозрював, оскільки досить часто такі інфекції протікають безсимптомно.

Як убезпечити себе від несприятливих симптомів, які можуть виникнути при порушенні біоценозу піхви та приєднанні інфекцій? У цих випадках для профілактики та лікування оптимальним рішенням будуть вагінальні антисептичні свічки *.

Тамістол® - мірамістин у свічках, який не тільки має широкий спектр дії на бактерії, грибкову флору і деякі віруси, але й може служити в якості профілактики ЗПСШ. До препарату чутливі герпесвіруси, трихомонади, грампозитивні і грамнегативні бактерії, у тому числі стафілококи, стрептококи, ентеробактерії та хламідії. Дуже важливо, що до Тамістолу не виявляють стійкості гриби роду Candida, адже сьогодні лікування молочниці є великою проблемою через зростаючу резистентність грибкової флори до протигрибкових препаратів.

Широкий спектр дії на більшість патогенних мікроорганізмів, позитивний вплив на імунітет, добра переносимість - усі ці властивості роблять Тамістол® гарною рекомендацією для збереження жіночого здоров'я. До того ж це рідкісний випадок, коли замість жмені таблеток, гелів та мазей можна купити всього один препарат і отримати потрібний ефект.

*перед початком лікування рекомендується порадитися з лікарем

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО ПРЕПАРАТ

 

Інструкція для медичного застосування препарату ТАМІСТОЛ®, супозиторії по 0,015 г для ректального та вагінального застосування. Наказ МОЗ України №1309 від 13.07.2018. Реєстраційне посвідчення в Україні UA/13948/01/01
Перед застосуванням лікарського засобу проконсультуйтеся з лікарем та обов’язково ознайомтеся з інструкцією. Зберігати в недоступному для дітей місці. Реклама лікарського засобу.
Виробник: ПрАТ «Лекхім-Харків», Україна, 61115, м. Харків, вул. Северина Потоцького, 36
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.
Переверните устройство для удобного просмотра.