Ru Ua

Тамістол - просте рішення незручних проблем

Анальні статеві контакти можуть мати досить неприємні наслідки для здоров'я. Слизова оболонка прямої кишки, на відміну від піхви у жінок, не така стійка до тертя, розтягування і травм. При повторній, навіть незначній травматизації, виникає хронічний запальний процес в кишечнику, заселення його патогенною мікрофлорою. З'являються мікротріщини та мікророзриви слизової - це вхідні ворота для проникнення інфекції з просвіту прямої кишки, де мешкають мільйони мікробів, у стінку кишечника та більш глибокі тканини, що оточують пряму кишку.

Для надійної профілактики і лікування таких ускладнень застосовується препарат Тамістол у вигляді супозиторіїв, який, на відміну від багатьох інших лікарських препаратів, діє практично на всі види патогенних мікроорганізмів: бактерії, віруси і гриби, різні мікробні комбінації включно. Також Тамістол має протизапальний ефект, підсилює місцеві захисні реакції і регенерацію слизових, активізує механізми імунного захисту та не викликає звикання. Супозиторії Тамістол у даному випадку застосовуються ректально: з профілактичною метою - 1 раз на добу протягом 2-3 днів, з лікувальною - 2 рази на добу протягом 7 днів *.

*перед початком лікування рекомендується порадитися з лікарем

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО ПРЕПАРАТ

 

Інструкція для медичного застосування препарату ТАМІСТОЛ®, супозиторії по 0,015 г для ректального та вагінального застосування. Наказ МОЗ України №1309 від 13.07.2018. Реєстраційне посвідчення в Україні UA/13948/01/01
Перед застосуванням лікарського засобу проконсультуйтеся з лікарем та обов’язково ознайомтеся з інструкцією. Зберігати в недоступному для дітей місці. Реклама лікарського засобу.
Виробник: ПрАТ «Лекхім-Харків», Україна, 61115, м. Харків, вул. Северина Потоцького, 36
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.
Переверните устройство для удобного просмотра.