Ru Ua

Тамістол - просте рішення незручних проблем

У нормі в піхві існує мікрофлора, яка перебуває у так званій «екологічній» рівновазі мікроорганізмів: їх кількість строго регулюється між собою, і вони не дозволяють з'явитися жодному іншому мікроорганізму.

Але навіть такі звичайні повсякденні речі, як відвідування басейну, громадських саун, відпочинок на пляжі, а також застосування антибіотиків та гормональних препаратів, переохолодження - все це може порушити рівновагу мікрофлори, і «погані» мікроорганізми в піхві починають розмножуватися, що призводить до бактеріального вагінозу - порушення мікрофлори піхви, а також може провокувати кольпіт - запалення слизової оболонки піхви, що супроводжується характерними симптомами: свербінням, печінням, почервонінням, набряком, болем.

У таких випадках Тамістол застосовується по 1 супозиторію 2 рази на добу протягом 7 днів *. Тамістол, на відміну від багатьох інших лікарських препаратів, має виражену комплексну протимікробну, протигрибкову та противірусну дію. Завдяки широкому спектру дії, застосування препарату ефективне при будь-яких інфекціях жіночої статевої сфери незалежно від виду мікроорганізмів-збудників.

*перед початком лікування рекомендується порадитися з лікарем

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО ПРЕПАРАТ

 


молочниця лікування молочниці свічки від молочниці молочниця лікування ліки від молочниці як лікувати молочницю чим лікувати молочницю препарати від молочниці як вилікувати молочницю симптоми молочниці лікування кандидозу мазь від молочниці найефективніший засіб від молочниці свічки проти молочниці молочниця у жінок лікування свічки від молочниці украина як вилікувати молочницю назавжди профілактика молочниці кращий засіб від молочниця засіб від молочниця як позбавився від молочниця крем від молочниця свічка від молочниця ціна препарат проти молочниця молочниця лікування свічка вагінальний свічка від молочниця кандидоз лікування лікування молочници лікування кандидоз у жінка швидкий лікування молочниця причина молочниця молочниця препарат вилікував молочниця свербіж в піхва недорогий свічка від молочниця свічка від молочниця кий молочниця лікування будинок свічка від дисбактеріоз і молочниця свічка від свербіж і молочниця кращий свічка від молочниця хронічний молочниця свічка
Інструкція для медичного застосування препарату ТАМІСТОЛ®, супозиторії по 0,015 г для ректального та вагінального застосування. Наказ МОЗ України №1309 від 13.07.2018. Реєстраційне посвідчення в Україні UA/13948/01/01
Перед застосуванням лікарського засобу проконсультуйтеся з лікарем та обов’язково ознайомтеся з інструкцією. Зберігати в недоступному для дітей місці. Реклама лікарського засобу.
Виробник: ПрАТ «Лекхім-Харків», Україна, 61115, м. Харків, вул. Северина Потоцького, 36
Мы используем основные и сторонние файлы cookie в целях повышения удобства пользования этим сайтом и получения информации о взаимодействии пользователей с его содержимым. Закрыв это сообщение, вы тем самым соглашаетесь с использованием нами файлов cookie.
Переверните устройство для удобного просмотра.